^в гору
Get Adobe Flash player

Наша адреса

58018

м. Чернівці

вул. Вінниченка, 1А

 Телефон: 4-34-23

У твоїй сім'ї і я

Ми ще ходимо в садочок
Та уже назначені,
Ми Вкраїни сини й дочки,
Українська нація.

Клянемось тебе любити,
Тебе гідно захищати,
Щоб щасливо могла жити
І спокійно вночі спати.

Клянемося тобі, мамо,
Як дорослі станемо,
Будемо у світі знані
І тебе прославимо.

Просимо тебе ми, Боже,
Збережи ти неньку нам,
Щоб змогли ми передати
Ще й маленьким малюкам.

Україна, Україна,
Ти, як матінка моя,
Україна, Україна,
У твоїй сім'ї і я.

Корисні посилання

Сьогодення

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProIdfd45e34467

  

                                                                                      ВІДКРИТТЯ МЕТЕОСТАНЦІЇ

У ДНЗ №47 відбулось свято – відкриття метеостанції, пізнавально – дослідницького майданчика. На свято завітав улюбленець вихованців – Афлатун, який навчає дітей зберігати та економити природні ресурси. В ігровій атмосфері діти мали змогу стати синоптиками: визначати час за сонцем та температуру повітря, спостерігати за напрямком вітру, вимірювати кількість опадів і відмічати стан погоди, а завдяки рослинам – барометрам зможуть вчасно дізнаватися про зміну погоди.

Метеостанція дасть змогу дошкільнятам ДНЗ №47 проводити експерименти, систематично спостерігати за погодою, сезонними явищами у навколишній природі.

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId8d2ae2bf96

 

 

 

Тиждень заощаджень в ДНЗ №47

Традиційно в ДНЗ №47 комбінованого типу з 30 жовтня по 3 грудня 2017 року,  проведено тематичний Тиждень заощаджень, з нагоди Всесвітнього дня заощаджень . Тиждень був насиченим і цікавим для дошкільнят. Однією з базових форм роботи соціально – фінансового проекту АФЛАТОТ є прогулянка по місцевості. Діти садових груп цілий тиждень знайомились з роботою працівників: аеропорту, магазинів, відвідали перукарню, аптеку, майстерню по ремонту взуття, бібліотеку, банк; вчились заощаджувати і витрачати кошти. Молодші дошкільники відвідали харчоблок ДНЗ. Педагоги з батьками організували цікаві виставки для дітей : «Іграшки з покидькового матеріалу»,  « Гаманці, скарбнички, колекції.». Батьки з дітьми долучилися до акції по збору макулатури «Подаруй паперу друге життя!» . Як результат , зібрано 135 кг паперу , а на отримані кошти для дітей закуплені книги, розмалюйки . Організовані заходи сприятимуть вихованню у дітей поваги до праці дорослих, дбайливому поводженню з ресурсами а також на зміну моделі поведінки.

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProIdf9cb842d74

 

 

Основи соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку .

 

            Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально – відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, тим самим збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. В цьому мали можливість переконатися  й  вихователі – методисти дошкільних навчальних закладів міста Чернівці в ході майстер-класу  «Основи соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку  в контексті впровадження програми «Афлатот»,  що відбувся 28 лютого 2017 року в ДНЗ №47  .

 

              Керівник майстер – класу вихователь – методист ДНЗ №47  Грекул Яна Францівна  ознайомила учасників   з досвідом   впровадження міжнародної програми «Афлатот»  дошкільним  закладом №47, що є базовим в м. Чернівці. В ході засідання вихователі – методисти вправлялись у практичних завданнях економічного змісту з використанням мнемотехнологій а також ознайомились з   новими посібниками та дидактичними іграми з соціально – фінансового розвитку дітей садових груп. Завершився майстер – клас експрес оглядом оснащення груп ДНЗ.  Цікаві поради вихователі – методисти отримали від заступника начальника управління освіти Вітковської Ніни Пилипівни,  головного спеціаліста  Гаврилової Любові Миколаївни та методиста Марковської Діани Вікторівни.

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId8fd3ddb2f8

 

 

 

    

Обереги для захисників

      З нагоди Дня святого Валентина вихованці ДНЗ №47 виготовили вітальні листівки для воїнів зони АТО. Батьки підтримали ініціативу та долучилися до збору необхідних речей,  продуктів нашим захисникам. Спільно з працівниками закладу також були  виготовлені обереги.  10  лютого 2017 року дошкільнята особисто передали подарунки волонтерам з вірою в те, що саме  обереги допоможуть українським воїнам звільнити нашу Батьківщину від ворогів та  повернутись додому  живими!

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId7cf097d8bb

 

 

Майстер – клас вихователів – методистів

 

               В ДНЗ №47 комбінованого типу 16 листопада 2016 року відбувся майстер – клас вихователів – методистів за темою «Мультиплікація, як засіб формування життєвих компетенцій дітей дошкільного віку. Моніторинг досягнень дітей дошкільного віку згідно з Базовим компонентом дошкільної освіти України». Учасники майстер – класу  ознайомились з передовим педагогічним досвідом директора Бабинського ДНЗ Кельменецького району, Чернівецької області Малай Іванки Іванівни та мали змогу переконатись, що    

 

дитяча мультиплікація є одним із засобів комплексного освоєння малюком оточуючого світу, відіграючи значну роль у вихованні, розвитку, соціалізації та культурному становленні особистості малюкаКерівник майстер – класу вихователь – методист ДНЗ №47  Грекул Яна Францівна та вихователь – методист ДНЗ №46 Стефанчук Олена Василівна цікаво  представили різні підходи до проведення моніторингу досягнень  дошкільнят  в змістовних презентаціях та практичних завданнях. Завершився майстер – клас експрес оглядом оснащення методичного кабінету ДНЗ.  Практичні поради та настанови вихователі – методисти отримали від заступника начальника управління освіти Вітковської Ніни Пилипівни та головного спеціаліста  Гаврилової Любові Миколаївни.

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId28ad922cf4

 

Разом з сімєю

 

Залучення батьків до навчально – виховного процесу сьогодні є важливим напрямком роботи ДНЗ. З метою реалізації даного завдання,  у дошкільному навчальному закладі №47 комбінованого типу 22 вересня 2016  року відбувся День самоврядування.

 

        Батьки,мали змогу прожити день у країні дитинства разом зі своїми дітьми, бути частинкою життя садочка, зрозуміти сутність та значення професії вихователя в житті дитини. Протягом дня під пильним поглядом вихователів,  батьки гралися з дітьми, читали їм казки, співали, танцювали, прибирали, брали участь в організації харчування.

 

      День самоврядування проводиться в закладі щороку, і кожного разу батьки вдячні всім працівникам дошкільного закладу за неоціненно складну і таку потрібну працю. Педагоги закладу та батьки впевнені, що такі заходи не тільки згуртовують, а й сприяють ефективній співпраці між усіма учасниками освітнього процесу.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId8e8c4a05d6

 

 

 

Ми маленькі українці

23 серпня 2016 року в ДНЗ №47 відбулося традиційне свято «Ми маленькі українці» за участю волонтерів спілки «Гідність Буковини», присвячене 25 – річчю до Дня Незалежності України.

Малята залюбки змагались в естафетних іграх, ділились своїми враженнями про життя в садочку та мрії на майбутнє. Для наших захисників подарували на згадку малюнки, які саме в День Незалежності, отримали на сході наші бійці .

Така подія назавжди залишиться в памяті дітей, примножить любов до України та повагу до людей, що її захищають.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProIdefd758d8fc

 

Вітаємо з успішною атестацією -  2016 педагогів ДНЗ №47: практичного психолога Апет Тетяну Миронівну,  вихователя групи №3 Рознай Інну Вікторівну,  вихователя групи №6 Немченко Олену Євгенівну, музкерівника  Хомащук Емілію Михайлівну, інструктора з фізкультури Савчук Мар'яну Василівну. Бажаємо нових досягнень та успіхів на педагогічній ниві.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProIda9353ef539

 

Участь нашого закладу в конкурсі "Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників"

 

25 грудня 2015 року відбулося урочисте відкриття нової групи в дошкільному навчальному закладі №47. На святковому заході були присутні міський голова Олексій Павлович Каспрук, заступник начальника управління освіти Ніна Пилипівна Вітковська, головний спеціаліст управління освіти Любов Миколаївна Гаврилова. Вихованці закладу подарували присутнім свої таночки та пісні. Щасливі батьки та діти дякували міській владі за створення комфортних умов в дитячому садку.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProIdb6b6a351d4

 

25 лютого на базі дошкільного закладу №47 відбувся конкурс «Кращий вихователь ДНЗ - 2016». Даний захід проводився з метою виявлення і розвитку педагогічної майстерності вихователів, сприяння підвищенню престижу педагогічної професії – вихователь.Щиро вітаємо усіх учасників, а особливо - Одайник Алісу Сергіївну.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId5410ea2b6c

                 

 

З 9 по 16 листопада 2015 року в ДНЗ №47 комбінованого типу м. Чернівці проходив «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». Діти мали змогу поглибити свої знання з власної безпеки, зустрітися з рятувальниками під час екскурсії до «Народної служби порятунку 101», а також практично повправлятися в розгадуванні кросвордів, загадок, складанні картинок машин спеціального призначення з працівниками Навчального центру з цивільного захисту м. Чернівці.

 

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId50db6af981

 

22 жовтня 2015 року в ДНЗ №47 комбінованого типу м.Чернівці відбувся  «Осінній ярмарок». Вже традиційно окрім ярмарку, у садочку діти для гостей дарували пісні, вірші, таночки, жартівливі сценки.

     На свято завітала буковинська поетеса, член організації «Митці Буковини» Надія Дем’янівна Башинська, яка презентувала присутнім цікаві вірші про осінь.  Задоволення від дійства отримали всі…

View the embedded image gallery online at:
http://dnz47.cv.ua/sogodennya#sigProId3b0737df7c

 

 

 

 

Copyright © 2015. Всі права захищені. Дошкiльний навчальний заклад №47 м.Чернівці