Кількість дітей, що працюють за Aflatoun  –  99

Кількість занять:

Дві молодші групи – 1раз/місяць

Середня група 2 – заняття/ місяць

Старша група 1- заняття/тиждень.

Кількість педагогів, що працюють за Aflatoun – 11 (8 вихователів, 3 асистента вихователя)

В 2019/2020 н.р – ознайомлено по ДНЗ №47з  Aflatoun – 3 педагогів

По місту ознайомлено педагогів ДНЗ №№:  17; 10; 41; 23; 43.

Додаткова інформація:

1. Створена лялька – маріонетка Афлатун, автор вихователь Косован Лідія Михайлівна. У конкурсі «Театральна іграшка», організованого управлінням освіти Чернівецької міської ради,  отримала І місце  в номінації «Театр низових ляльок»  грудень 2019 року – фото.
  2. Проведено акцію «Прочитай дитині казку»,в якій батьки протягом  тижня брали дитячу книжку із виставки  в ДНЗ для приємного проведення вечірнього часу з дитиною вдома. Батьки в цей період власні кошти (не купували дітям нових книжок) – фото.
  3. В рамках підготовки до педагогічної ради «Театральна діяльність ЗДО» вихователь Косован Л.М.  провелаз дітьми середньої групи  заняття – розвагу «Подорожуємо з Афлатуном  країною Економікою» (конспект додається). Залучено батьків 6 – ти груп. 90 батьків відправляли фото звіти у вайбер – групи.